studi-slide-03

Assessors immobiliaris des de l’any 2000

Arrelats a Mataró

studi-slide-02

Comunitats, patrimonis, assegurances

Administrem la teva tranqui.litat

studi-slide-01

Compravenda

Al teu costat en tot moment

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Havana - Ref 2125

Ref: 2125

64.00 m2

1 hab.

175.000€

EXCLUSIU

Casa en Mataró - Zona Cami de la serra - Ref 03976

Ref: 03976

268.00 m2

4 hab.

550.000€

EXCLUSIU

Casa en Argentona - Zona Centro - Ref 04063

Ref: 04063

318.00 m2

3 hab.

650.000€

EXCLUSIU

Casa en Cabrera de Mar - Zona Mas Terrillo - Ref 04001

Ref: 04001

285.00 m2

5 hab.

997.000€

Nosaltres

A Studi comptem amb un equip professional multidisciplinar, en constant formació i altament qualificat, per això els nostres clients podran comptar amb ells a l’hora d’iniciar qualsevol operació immobiliària.
Volem que els nostres clients se sentin còmodes amb el nostre assessorament, així som i així treballem, perquè la nostra relació es base en el tracte proper i atenció personalitzada.

“LA NOSTRA MILLOR PUBLICITAT ÉS LA RECOMANACIÓ DELS NOSTRES CLIENTS”

L'equip

Joan Castella

Gerent

jcastella@studi.cat

659 49 52 12

Marta Castella

Administradora Col·legiada

marta@studi.cat

671 92 96 45

Lau Campsaulinas

Gestora comunitats

lau@studi.cat

644 30 54 16

Laura González

Gestora patrimonis

laura@studi.cat

644 30 54 16

Mar Sanz

Comercial Lloguers

mar@studi.cat

655 92 87 64

Andreu Albarracín

Comercial vendes

andreu@studi.cat

644 39 53 72

Patricia Giner

Coordinadora

coordinadora@studi.cat

647844440