studi-slide-03

Assessors immobiliaris des de l’any 2000

Arrelats a Mataró

studi-slide-02

Comunitats, patrimonis, assegurances

Administrem la teva tranqui.litat

studi-slide-01

Compravenda

Al teu costat en tot moment

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Cerdanyola - Ref 04070

Ref: 04070

74.00 m2

3 hab.

109.000€

EXCLUSIU

Ático en Calella - Zona Calella  centre - Ref 04058

Ref: 04058

72.00 m2

2 hab.

170.000€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Els molins - Ref 04052

Ref: 04052

97.00 m2

3 hab.

189.900€

EXCLUSIU

Piso en Premiá de Mar - Zona Centro - Ref 04053

Ref: 04053

105.00 m2

3 hab.

249.600€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Centro - Ref 04059

Ref: 04059

95.00 m2

3 hab.

285.000€

EXCLUSIU

Casa en Mataró - Zona Centro - Ref 04056

Ref: 04056

196.00 m2

3 hab.

315.000€

EXCLUSIU

Casa en Argentona - Zona Centro - Ref 04041

Ref: 04041

203.00 m2

4 hab.

365.000€

EXCLUSIU

Casa en Mataró - Zona Cami de la serra - Ref 03976

Ref: 03976

268.00 m2

4 hab.

550.000€

Nosaltres

A Studi comptem amb un equip professional multidisciplinar, en constant formació i altament qualificat, per això els nostres clients podran comptar amb ells a l’hora d’iniciar qualsevol operació immobiliària.
Volem que els nostres clients se sentin còmodes amb el nostre assessorament, així som i així treballem, perquè la nostra relació es base en el tracte proper i atenció personalitzada.

“LA NOSTRA MILLOR PUBLICITAT ÉS LA RECOMANACIÓ DELS NOSTRES CLIENTS”

L'equip

Joan Castella

Gerent

jcastella@studi.cat

659 49 52 12

Marta Castella

Administradora Col·legiada

marta@studi.cat

671 92 96 45

Lau Campsaulinas

Gestora comunitats

lau@studi.cat

644 30 54 16

Laura González

Gestora patrimonis

laura@studi.cat

644 30 54 16

Mar Sanz

Comercial Lloguers

mar@studi.cat

655 92 87 64

Andreu Albarracín

Comercial vendes

andreu@studi.cat

644 39 53 72

Patricia Giner

Coordinadora

coordinadora@studi.cat

647844440