EXCLUSIU

Planta baja en Mataró - Zona Havana - Ref 03974

Ref: 03974

64.00 m2

2 hab.

178.000€

EXCLUSIU

Planta baja en Mataró - Zona Els molins - Ref 03950

Ref: 03950

119.00 m2

3 hab.

221.900€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Rocablanca - Ref 03928

Ref: 03928

72.00 m2

3 hab.

136.000€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Rocafonda - Ref 03923

Ref: 03923

73.00 m2

3 hab.

155.000€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Cirera - Ref 03921

Ref: 03921

76.00 m2

2 hab.

192.000€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Eixample - Ref 03906

Ref: 03906

77.00 m2

1 hab.

157.000€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Centro - Ref 03885

Ref: 03885

97.00 m2

2 hab.

285.000€

EXCLUSIU

Piso en Mataró - Zona Centro - Ref 03854

Ref: 03854

69.00 m2

2 hab.

157.000€

Nosaltres

A Studi comptem amb un equip professional multidisciplinar, en constant formació i altament qualificat, per això els nostres clients podran comptar amb ells a l’hora d’iniciar qualsevol operació immobiliària.
Volem que els nostres clients se sentin còmodes amb el nostre assessorament, així som i així treballem, perquè la nostra relació es base en el tracte proper i atenció personalitzada.

“LA NOSTRA MILLOR PUBLICITAT ÉS LA RECOMANACIÓ DELS NOSTRES CLIENTS”

L'equip

Joan Castella

Gerent

jcastella@studi.cat

659 49 52 12

Marta Castella

Administradora Col·legiada

marta@studi.cat

671 92 96 45

Lau Campsaulinas

Gestora comunitats

lau@studi.cat

644 30 54 16

Laura González

Gestora patrimonis

laura@studi.cat

644 30 54 16

Mar Sanz

Comercial Lloguers

mar@studi.cat

655 92 87 64

Pere Jordá

Comercial vendes

pere@studi.cat

687 59 24 49

Andreu Albarracín

Comercial vendes

andreu@studi.cat

644 39 53 72

Patricia Giner

Coordinadora

coordinadora@studi.cat

647844440